D iennikarstwo pojawiło się w moim wówczas młodym życiu zupełnie przypadkowo. Niewątpliwie była to sprawka Marzeny Mierzwińskiej, która zaraziła mnie miłością do tego zawodu. Pierwsze kroki stawiałem redagując informacje publikowane na stronie internetowej Szubińskiego Domu Kultury. Na początku liceum postanowiłem stworzyć portal informacyjny miasta SZUBIN.CBA.PL. Istniał przez 6 lat (z małymi przerwami technicznymi). Trzy lata po jego starcie rozpocząłem współpracę z Expressem Bydgoskim, później było internetowe Radio 100 Szubin-Kcynia. Dwa lata później praca w radiu z prawdziwego zdarzenia „Radio Żnin FM”. Tam przeszedłem przez stanowiska prezentera/dj-a, szefa muzycznego, wydawcę strony, szefa newsroomu, prezentera wiadomości/wydawcę i gospodarza dwóch programów publicystycznych. Po 1,5 roku pracy w radiu dodatkowo współtworzyłem telewizję internetową ITV Żnin, w której byłem wydawcą i prezenterem wiadomości. W 2013 roku stworzyłem portal regionalny Paluki24.pl. Rok później ogólnopolski Newsowy.pl. Przez dwa lata (od 2015 do 2017 roku) byłem związany z Radiem Gniezno 104,3 FM (na stanowiskach wydawca/prezenter wiadomości, publicysta). Od Kwietnia 2017 roku jestem wydawcą wiadomości w Waszym Radiu FM.

Od 2016 roku prowadzę audycję „Weekend z dobrą książką„.

W swojej radiowej pracy obsługuję najważniejsze wydarzenia polityczne. Na swoim koncie mam wywiady m.in. z byłą Pierwszą Damą Anną Komorowską, Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem, nowojorskim reżyserem teatralnym Josephem Hendlem czy byłym nuncjuszem apostolskim w Polsce Celestino Migliore, a także gwiazd muzyki jak Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni.

W działalności pozazawodowej jestem społecznikiem włączającym się w działania m.in. Polskiego Czerwonego Krzyża, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Szlachetnej Paczki, w której przez dwa lata pełniłem funkcję Koordynatora ds. Promocji w województwie kujawsko – pomorskim. Równolegle zdobywałem też doświadczenie akustyka imprez masowych. Czasem do tego wracam.